NUEVA ferro DTI antracitová uni KLASSIKLINE palisáda pískovcově béžová + DECASTON DECASTON light nativo šedo-černý tónovaný DECALINE antik lasturové vápno tónované NOVASTON nativo béžovo-hnědý tónovaný
VÍCE NEŽ 6500 DRUHŮ VÝROBKŮ Z BETONU
Nadstandardní dlažby, betonové povrchy, betonové výrobky a zakázková výroba

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

ÚVOD > INSPIRACE > AKTUALITY / ZAJÍMAVOSTI > Články > Tvůrčí řady pro venkovní prostory

Tvůrčí řady pro venkovní prostoryDatum konání:
11.7.2013

Tvůrčí řady společnosti Godelmann umožní vytvořit kolem domů prostor, kde všechno do sebe zapadá. Dlažby, desky, schody nebo zdi mohou mít stejný vzhled podle individuálních požadavků majitelů nebo představ architektů.
Široký výrobní sortiment nabízí řešení pro nejrůznější oblasti volných ploch. Tvůrčí řady DECASTON a NUEVA byly vyvinuty tak, aby všechny plochy měly jednotný koncept, přitom každá z obou řad naplní odlišné požadavky na charakter zahrady.
Tvůrčí řady nabízejí velký výběr produktů, které jsou vzájemně harmonicky sladěny v barvách a strukturách povrchů. Velkoformátové desky, dlažby nejrůznějších rozměrů, schody, palisády i zdi umožní sestavení vlastní originální sady. Tvůrčí řady navíc doplňuje i rozsáhlý program s podestami
a městským mobiliářem.

Řada DECASTON
Řada DECASTON osloví především obdivovatele romantičtější podoby zahrady, vybere si z ní ale i zastánce přírodního stylu. Modulová dlažba zahrnuje tři velikostní řady prvků:

  • velkodlažební systém (rozměry 30/30, 45/30 a 60/30 cm)
  • středodlažební systém – novinka roku 2013 (30/15 až 60/15 cm)
  • malodlažební systém (16/15 až 27/15 cm)

Malodlažební systém se vyrábí ve třech tloušťkách (6, 8 a 10 cm), středo-
a velkodlažební systém má tloušťku 8 cm.
Řada DECASTON nabízí také velkoformátové desky XXL velikosti 60/60 nebo 90/60 cm a tloušťky 8 cm, terasové desky DECASTON light v rozměrech 40/40 nebo 60/40 tloušťky 5 cm a doplňující prvky DECALINE schod nebo DECALINE zeď. Vše lze vzájemně kombinovat.
Tuto řadu je možné kombinovat také s prvky KLASSIKLINE: schody, sadou zeď, palisádami nebo obrubníky.

Řada NUEVA
Druhou modulovou řadu NUEVA ocení hlavně majitelé moderních domů, kteří dávají přednost minimalistickému pojetí, mají rádi jednoduchý design nebo
i pohledový beton. NUEVA nabízí dlažby tloušťky 8 cm v rozměrech od 10/10 cm až po velkoformátové XXL o velikosti 100/100 nebo 120/60 cm. K této řadě je možné vybrat si také NOVOLINE schod nebo NOVOLINE zeď.
Terasové desky tloušťky 5 cm mají rozměry 40/40, 60/40, 80/40 a 80/80 cm
a standardně se dodávají s hloubkovou ochranou DUROSAVE INTRA, která značně usnadní jejich údržbu.

LUMERA světlo v kameni
Doplňkem Tvůrčích řad je inovativní program LUMERA světlo v kameni. Cesty
v zahradě mohou ozářit zeleň a vytvořit romantická zákoutí, noční terasy se rozsvítí při posezení nebo grilování, osvětlené příjezdy do garáží nebo vstupy do domů zvýší pocit bezpečnosti. Jedinečná na tomto programu je bezúdržbová světelná technika LED, která se vyznačuje velmi nízkou spotřebou energie.
Připojení na domácí elektrickou síť (230 V) je velmi jednoduché, snadná je také pokládka díky přizpůsobeným formátům a tloušťkám. Všechny produkty řady DECASTON a NUEVA mohou být objednány s vrtáním do jádra a mokrými řezy pro vložení světelných prvků.


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.

Inspirace Godelmann