NUEVA ferro DTI antracitová uni KLASSIKLINE palisáda pískovcově béžová + DECASTON DECASTON light nativo šedo-černý tónovaný DECALINE antik lasturové vápno tónované NOVASTON nativo béžovo-hnědý tónovaný
VÍCE NEŽ 6500 DRUHŮ VÝROBKŮ Z BETONU
Nadstandardní dlažby, betonové povrchy, betonové výrobky a zakázková výroba

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

ÚVOD > SORTIMENT > Betonové povrchy > Dlažby a dlaždice

Dlažby a dlaždice


Zobrazeno 8 položek
 • antikplus s ostařenými rohy a hranami R13

  Horní strana kamene a hrany se strojově otlučou. Tímto způsobem vytvoříme přírodní jako i rustikální optiku s nepravidelně lámanými hranami a ostařeným charakterem povrchu. Distančníky a systém zazubení zůstane neporušen. Produkty se expedují výhradně na paletách.


 • ferro otryskaný ocelovými kuličkami R13

  Při tryskání povrchu s jemným tryskacím zařízením z ušlechtile oceli odkryjeme markantní drť z přírodního kamene povrchu, zrna se dodatečně otlučou a ukáží jejich přírodní složky ve své kráse a brilanci. Povrch se tím zdrsní a stává se protiskluzným.


 • finerro broušený a otryskaný ocelovými kuličkami R13

  Silně obroušený povrch, který následně obdrží svůj ušlechtilý charakter s opracováním povrchu ferro. Velká zrna v lícním betonu zcela budí pozornost obzvláště při této variantě zpracování.


 • fino broušený R10, speciální povrchy možné s R11

  Povrch brousíme vícekrát pomocí vysoce moderní technikou brousícího zařízení s průmyslovým diamantem. Podle zrnitosti brousícího prostředku vznikají různě hladké povrchy, které mají jedno společné: fascinující hedvábně matný lesk.


  SCADA_Platin-Grau_fino.jpg
 • nativo neopracovaný R13

  Homogenní jasný povrch, který není po výrobním procesu dále opracován. Drti z přírodního kamene povrchu jsou opláštěné a nejsou v barvě / materiálu rozpoznatelné. Dominuje barva betonu a/nebo barevné pigmenty odolné vůči UV záření.


 • pur zušlechtěný teplem R13

  Jemný homogenní povrch. Díky nákladnému zušlechťovacímu procesu během výroby a vytvrzení se ušlechtilý lícní beton vysoce zhutní, a tak optimalizuje, že se vytvoří homogenní povrch s jemně členěnou strukturou.


 • silco okartáčovaný R11

  Jemné kartáče propůjčí kameni hedvábnou strukturu povrchu. Ta je velmi jemná, a tím se perfektně hodí pro plochy a obklady, na které jsou kladeny vysoké tvůrčí a hmatové požadavky.


 • tecto opracován pemrlicí, hrubě lámaný povrch R 13

  Tlučením kladiva se hrubé zrno na povrchu odryje a je viditelné. Hrany se nepravidelně olámou.


  SCADA_Platin-Grau_tecto.jpg
Zobrazeno 8 položek

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.

Inspirace Godelmann